Firma Vendo funkcjonuje na rynku od 1995 roku. Profesjonalizm działania, elastyczne podejście do potrzeb naszych klientów zaowocowało silną pozycją, jaką osiągnęliśmy w branży. Powodem naszej największej satysfakcji jest jednak liczna grupa stałych i zadowolonych klientów, z jaką udało nam się współpracować w ciągu kilkunastu lat naszej działalności.

Specjalizujemy się w dostawach części zamiennych, baterii trakcyjnych i ogumienia do wszelkiego typu wózków widłowych oraz maszyn przemysłowych (koparki, koparko-ładowarki, żurawie samojezdne, suwnice), a także handlu wózkami widłowymi nowymi i używanymi. Firma Vendo jest również oficjalnym dystrybutorem ogumienia marki Trelleborg. Istotnym obszarem naszej działalności są również usługi serwisowe i remontowe dystrybuowanych przez nas maszyn.

Ważnym atutem naszej firmy jest zespół wysokiej klasy specjalistów tworzących nasz zespół handlowy. To nie tylko sprzedawcy, ale przede wszystkim znakomicie przygotowani doradcy, będący w stanie zapewnić Państwu fachową pomoc i wsparcie techniczne. Terminowość świadczonych usług oraz konkurencyjne ceny to kolejne mocne strony naszej firmy.

Zachęcamy Państwa do zapoznania się z naszą aktualną ofertą. Nasi konsultanci odpowiedzą na wszelkie pytania z Państwa strony i przygotują dostosowaną do Państwa oczekiwań propozycję. Zapraszamy do współpracy.

Powrót na stronę główną